Köybaşı cad. Yalı sok. No: 6/1 Yeniköy - Sarıyer / İSTANBUL
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:30 || Pazar : 10:30-18:30
Close
0212 223 45 60
info@erdilvet.com.tr
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:30 || Pazar : 10:30-18:30

Biz Kimiz ?

Erdil Veteriner, Yeniköy’de 1996 yılından bu yana pet sağlık sektöründe, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ürünü alet ve ekipmanlar ile tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz , öncelikle küçük dostlarımızın sağlığını korumak, hastalık durumlarında ise modern veteriner tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hastalıklarını teşhis etmek ve kısa süre içerisinde tedavi etmektir.

Kliniğimizde; dahili ve harici hastalıkların teşhis ve tedavisi, tam donanımlı ameliyathanemizde ; genel cerrahi, ortopedik cerrahi, jinekolojik operasyon ve müdahaleler, göz operasyonları ,ağız ve diş operasyonları gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde bulunan kan analiz cihazlarımız(hemogram,biyokimya,kan gazları-elektrolit,hormon cihazı),hastalık hızlı test kitleri ve kullandığımız mikroskobik muayene (deri,dışkı,idrar,sitoloji) yöntemleri teşhislerimize kesinlik ve kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hekimlerimiz koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kliniğimiz bünyesine , geniş yelpazede pet shop ürünleri ve profesyonel seri mama grupları bulunmaktadır. Ayrıca deneyimli kuaför ekibimiz tarz sahibi dostlarını bekliyor !

Bizi Arayın: 0212 223 45 60

Hekimlerimiz

Vet. Dilek Öztürk
Vet. Dilek Öztürk
Veteriner Hekim
Vet. Yusuf Döner
Vet. Yusuf Döner
Veteriner Hekim